plenfrdeitrues
 Drukuj 

SWARGAWarszawa,
Polska 

Trenujemy w soboty, od 8 do 11/12.
strona www
  • Miecz
  • Tarcza
  • Włócznia
  • Topór

Stacjonujemy w Warszawie, Nasza działalność to szeroko pojęta rekonstrukcja czasów wczesnego średniowiecza z terytorium ówczesnej Europy, nie tylko walki, aczkolwiek... Na walce skupiamy się najbardziej (Wojowie).

Trenujemy w CDSW w Warszawie, na ulicy Kolejowej 8c. Dla nowych uczestników prosimy o zabranie ubrania sportowego oraz butów na zmianę.

Nasz trener, Wódz, Wojciech, jest obyty w kilku rodzajach walk rekonstrukcyjnych [od czasów antycznych, przez walki wczesne średniowieczne (tak styl "eastern" jak i "western" i "Hema"), "XIII" – czasie krucjat, jak i późne średniowiecze, tj. okresie rycerzy]. Sam rozwija swe umiejętności nieustannie, ostatnio szukając nauki i inspiracji w sztukach walki wschodu, co przekuwa umiejętnie na bardzo wysokie umiejętności Wojów Swargi jak i swoje.


Treningi są ciężkie, ogólnorozwojowe, tak siłowe jak i wytrzymałościowe (wielu nie podołało Naszym wyśrubowanym standardom treningowym), gdzie walczymy wszelkimi "sztandarowymi" brońmi wczesnego średniowiecza – włócznią, toporem duńskim, mieczem jak i toporem jednoręcznym, okazjonalnie również szablą. Czasem wprowadzane są "wariactwa" na treningach, które służą skutecznym podnoszeniem umiejętności Wojowników D.N.S. 

Posiadamy również sekcję łuczniczą, której treningi są w tym samym czasie, co zbrojnych.

Watro wspomnieć – że trenujemy z największymi i najsłynniejszymi grupami w Kraju jak i poza nim (za długo by wymieniać).
Współpracujemy z organizacją "Jomsvikins" (w treningach zbiorczych, wyjazdach, i, oczywiście – w obronie Wolina!).

Kontakt:

strona facebook'owa: https://www.facebook.com/DruzynaNajemnaSwarga/
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profil na Sparujemy: www.swarga.sparujemy.pl

.

.

.