plenfrdeitrues
 Drukuj 

FORCE–ON–FORCE Trójmiasto


 

Spotkania odbywają się średnio co 2 miesiące. Godziny ustalane każdorazowo z uczestnikami.
strona www
  • Nóż
  • Pałka

.

TRENINGI FORCE–ON–FORCE TRÓJMIASTO

Celem grupy jest doskonalenie umiejętności członków w zakresie samoobrony, a zwłaszcza walki bonią palną w bliskim dystansie, obrony przed nożem i innymi narzędziami, a także walki wręcz.

Treningi odbywają się przeważnie co 2-3 miesiące, ale jeśli grupa się rozrośnie to w planach są częstsze zajęcia. Ćwiczymy na strzelnicach, w okolicach Trójmiasta (Playground na Kolibkach w Gdyni, Strzelnica Skorpion w Kornem, Podwórze Koguta w Zielnowie, ew. inne).

Z reguły, część sparingowa poprzedzona jest treningiem strzeleckim, dlatego do kosztu zajęć należy doliczyć amunicję i opłatę za strzelnicę. W trakcie sparingów używamy broni treningowej UTM (względnie RAM),  shocknife`ów, atrap noży i pistoletów oraz niekiedy innych narzędzi (np. gaz OC).

Wymagany sprzęt: maska ochronna (np. ASG), ochrona oczu, ochrona słuchu, ochraniacz na krocze, komin/kominiarka, wskazane kaski i rękawice.

Warunki uczestnictwa: by wziąć udział w zajęciach, konieczne jest potwierdzenie uprawnień i umiejętności posługiwania się bronią palną (pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni bądź legitymacja służbowa). Uściślając  w sparingach mogą brać udział: osoby posiadające pozwolenie na broń, funkcjonariusze formacji uzbrojonych i kwalifikowani pracownicy ochrony, posiadający dopuszczenie. Wskazane jest również posiadanie podstawowych  umiejętności walki wręcz (opcjonalnie walki nożem bądź inną bronią białą).

Bezwzględnie konieczna jest umiejętność bezpiecznego posługiwania się bronią palną i doświadczenie w strzelectwie bojowym bądź dynamicznym.

 
Koszty związane ze spotkaniem, dla nowych członków: Koszt amunicji UTM (aktualnie 4 zł za sztukę), koszt strzelnicy (ok. 30 zł) i opłata 50 zł za  amortyzację sprzętu (pistolety UTM i shocknife).

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profil grupy: https://www.facebook.com/fofdefencetraining